توسعه تجارت تحت وب ردکلاب، با بهره گیری از تیم متخصص بهترین خدمات را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

دریافت راهنمایی و مشاوره : 09123974954

رد کلاب

توسعه و تجارت تحت وب

طراحی اشتباه همان طور که می تواند قاتل برند شما باشد، می تواند با ظاهری جذاب، مد روز و خلاقانه خود را به راحتی به مشتری معرفی نماید.

HEDER

رد کلاب

توسعه و تجارت تحت وب

طراحی اشتباه همان طور که می تواند قاتل برند شما باشد، می تواند با ظاهری جذاب، مد روز و خلاقانه خود را به راحتی به مشتری معرفی نماید.

HEDER

با ما خدماتی حرفه ای دریافت کنید

Redclub professional team service
ردکلاب
طراحی و توسعه وب
تمامی کسب و کارها نیاز به طراحی سایت را احساس کرده اند. با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرسی کسب و کار شما را برای جذب مشتریان دنیای آنلاین همراهی می کنیم.
ردکلاب
بهینه سازی و سئو
از مهمترین اهداف شما برای طراحی سایت جذب مشتری است. بهترین روش برای جذب مشتری حضور در نتایج برتر گوگل می باشد. با سئو سفید سایت شما را در پر رقابت ترین کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل می رسانیم.
ردکلاب
تولید محتوا
محتوا پادشاه هست پس برای کاربران سایت و شبکه های اجتماعی خود، مطالب بسیار مفید و بسیار جذاب بسازید و با تولید محتوای مناسب وخیلی عالی کاری کنید که مشتریان، شما را به عنوان یک منبع معتبر بشناسند.
ردکلاب
تبلیغات در گوگل
در گوگل ادوردز تبلیغ کنید و در جستجوهای مرتبط با شغل خود دیده شوید.تبلیغات گوگل یک فرصت عالی برای شماست تا به راحتی و با یک هزینه بسیار خوب، تبلیغ خود را در صفحۀ اول جستجوهای مرتبط قرار دهید و مشتریان واقعی را جذب نمایید.
ردکلاب
تجربه ی کاربری
یکی از مهمترین مفاهیم این روزها در دنیای تکنولوژی و فناوری تجربه کاربری (UX) است.فاکتورهای مختلفی در ایجاد یک تجربه کاربری خوب نقش دارند.وب‌سایت شما باید زیبا و دارای توازن با مخاطب باشد و از ویدئو، تصاویر، متون خوبی برای ارتباط با کاربر بهره گیرد.
ردکلاب
ریپورتاژ خبری
رپورتاژ خبری یا همان رپورتاژ آگهی ، یکی از روش‌ های جذب مخاطب برای بسیاری از برندهای معروف دنیاست. این عمل نه تنها باعث افزایش لینک‌های بسیار عالی برای وب‌سایت شما خواهد شد،بلکه تاثیر زیادی هم در رشد ترافیک سایت شما خواهد گذاشت

هر آنچه برای بهبود کسب و کار خود نیاز دارید ردکلاب فراهم کرده است.

فضای میزبانی مقرون به صرفه

رد هاست ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست لینوکس سی پنل ایران با چند ویژگی برتر

طلایی

130,000 تومان

10 درصد تخفیف

نقره ای

750,000 تومان

10 درصد تخفیف

برنزی

60,000 تومان

10 درصد تخفیف

فقطمرحله‌تا موفقیت‌ در‌ کسب‌وکار اینترنتی

ثبت درخواست جهت بررسی برند

بدون شک شما هم همچون هر تجارت دیگری به دنبال گسترش تجارت خود می باشید و می‌دانید که دنیای دیجیتال می‌تواند یک فرصت استثنایی برای رسیدن به این هدف باشد. اما مسئله اینجاست که شما برای بازاریابی دیجیتال به نیروی متخصص نیاز دارید.اینجاست که ردکلاب به کمک شما می‌ آید و می‌ توانید مشتریان واقعی خود را جذب نمایید

انتخاب بهترین استراتژی محتوا

انتخاب بهترین استراتژی محتوا تعیین یک نقشه راه مشخص برای تولید محتوا در یک کسب و کار است که با تمرکز بر تولید محتوای باکیفیت و با توجه به اهداف تجاری و بازاریابی، تلاش می‌ کند بیشترین میزان بازدید را به سمت مشاغل جذب نماید.در واقع یک استراتژی محتوای خوب و با کیفیت، پایه و اساس مراحل جذب مخاطب و تبدیل آنان به مشتری است

اجرا و پیاده سازی نقشه راه

سازمان ها باید به صورت مداوم استراتژی های خود را تنظیم کنند تا بتوانند به چالش های تجاری جدید رسیدگی نمایند. مدیران هنگامی که نیاز به پیاده سازی استراتژی تازه ای هستند باید از اجرای موفقیت آمیز آن اطمینان پیدا کنند.درک کردن فرآیند اجرای استراتژی و نحوه ارتباط آن با تغییر های سازمانی برای اطمینان پیدا کردن از مؤثر بودن در حرفه خود، بسیار مهم است

مشاهده موفقیت و پیشرفت برند

در دنیایی که تکنولوژی هدایت کننده آن است، تصمیم گرفتن درباره اینکه کدام راه برای ساخت یک برند معتبر و خیلی خوب، کاری بسیار دشوار می باشد.ردکلاب تیم استراتژی مدیریت و برندینگ آن توانایی این را دارد تا کسب و کار شما را با استفاده از جدید ترین روش های بازاریابی و برندینگ شما در دنیای کسب و کارتان حمایت کند و به سمت سوددهی بیشتر هدایت نماید

 

داستان بِرَند شما چیست ؟

قطعا شما هم همچون هر تجارت دیگری به دنبال گسترش تجارت خود هستید و  می دانید که دنیای دیجیتال می‌تواند یک فرصت استثنایی برای رسیدن به این هدف باشد. اما مسئله مهم این است که شما برای بازاریابی دیجیتال به نیروی متخصص نیاز دارید. اینجاست که ردکلاب به کمک شما می‌آید.

به کمک ردکلاب، شما می‌توانید مشتریان واقعی خود را در زمان درست، در مکان درست و به بهترین نحو جذب نمایید و مخاطب خود قرار دهید.

پیمایش به بالا